Lekáreň pohotovosť

Podnikatelia v Šali

Kultúrne podujatia

Kino

Denné menu

Udalosti

Jedinečný muzikál Ľadové kráľovstvo v Šali

Publikované Sala Online, 19.09.2017 - 10:31

Jedinečný muzikál Ľadové kráľovstvo v Šali

Kto z malých či veľkých by nepoznal rozprávku Ľadové kráľovstvo? Táto rozprávka v hranom muzikálovom prevedení teraz poteší aj šalianske deti.
 
Jedinečná muzikálová rozprávka Ľadové kráľovstvo na motív animovanej rozprávky Frozen teraz prichádza do Šale!
 
Známy príbeh o láske i nenávisti, popretkávaný vtipnými scénkami a nádhernými originálnymi pesničkami. Medzi deťmi sa najobľúbenejšou postavičkou stal milý snehuliak Olaf, s ktorou sa chcú všetky deti zoznámiť. Okrem Olafa samozrejme uvidíte pravú slovenskú ľadovú kráľovnú Elzu a princeznú Annu.
 
 
V predstavení účinkujú originálne herečky a speváčky, ktoré prepožičali hlas animovaným postavám v rozprávke:  Lucia Molnárová – Bugalová a Andrea Kiráľová a spievajú v predstavení naživo aj originálne pesničky. Okrem Anny a Elzy sa deti stretnú naživo aj so snehuliakom Olafom v nadživotnej veľkosti. Na záver predstavenia sa môžu s predstaviteľmi aj odfotografovať, čo určite poteší deti aj rodičov. Rozprávkový muzikál Ľadové kráľovstvo videlo už niekoľko tisíc nadšených detí po celom Slovensku.
 
Okrem muzikálu a fotenia sa s hrdinami Ľadového kráľovstva na vás čaká aj tombola o krásne Frozen ceny a malé občerstvenie.
 
 
Muzikál Ľadové kráľovstvo sa v Šali uskutoční 5. novembra v divadelnej sále Domu kultúry. Vstupenky (7,- eur) v predaji už čoskoro.
 
Hrajú:
Lucia Bugalová - Molnárová) – Anna
Herečka (známa napr. z Ordinácie v ružovej záhrade, kde si zahrala so svojou sestrou dvojičkou Petrou Molnárovou, film Kameňák 4) a speváčka (ako speváčka sa predviedla napr. v Hlase Česko Slovenska v tíme Michala Davida). Pracuje aj ako dabingová herečka.
 
Andrea Somorovská - Kiráľová – Elza
Moderátorka, speváčka a herečka, členka hereckého súboru Divadla Nová scéna, hosťovala v divadlách – SND, Divadlo West, Divadlo A. Bagara Nitra, Teatro Wustenrot. Svoje herectvo uplatňuje aj v televízii napr. v seriáli Rodinné prípady) a dabingu. Svoj hlas prepožičala mnohých známym herečkám napr. môžeme spomenúť Reese Witherspoon, Megan Fox, Scarlett Johansson či Cameron Diaz.
 
Olaf
Veselý zábavný maskot, ktorý vie aj tancovať.
 

Diskusia k článku

Do diskusie zatiaľ neboli pridané žiadne príspevky.

Na pridanie nového príspevku musíte byť zaregistrovaný a prihlásený.Anketa

Aký typ kultúrnych podujatí navštevujete v Šali?